Rize Enerji Kimlik Belgesi

Rize Enerji Kimlik Belgesi

Rize Enerji Kimlik Belgesi

Rize enerji kimlik belgesi almak artık çok basit 0312 381 00 18 nolu telefonu arayabilir ya da akcalienerji.com sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Hızlı, doğru hesaplama ve uygun fiyat için binlerce yapı sahibinin yaptığı gibi sizde Rav Mühendisliğe güvenebilirsiniz.

Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Merkez, Pazar ilçelerinde de enerji kimlik belgesi düzenledik halende faaliyetimiz devam etmektedir.

Rize üç yüz otuz bin nüfusu ile Karadeniz bölgesinin incisidir. Zil Kale, Kale-i Bala, Rize Kalesi Rizenin doğal yeşili ile birleşince izlenmeye değer muhteşem eserlerdir. Ayder yaylasının ismini hemen hemen duymayan kalmamıştır. Ancak Ayder yaylasının Rize de olduğunu bilenler çok az. Türkiye Cumhurbaşkanı’nın Rizeli olması şehirdeki çoğu yerin isminin Recep Tayyip Erdoğan olmasını sağlamıştır. Bunlardan birisi de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’dir. Rize ekonomisini çay tarımı ve balıkçılık oldukça etkilemektedir. Bir de şehirdeki üniversitenin etkisi olunca Rize artık göç veren değil göç alan bir şehir konumuna gelmiştir.

Isı yalıtımda kaliteli malzeme Kaliteli işçilik Ön Planda

Isı yalıtım yaptırmak isteyen apartman yöneticileri, ısı yalıtımın faydalarını konusunda oldukça bilgi sahibidir. Ancak kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme konusunda pek de bilgi sahibi değiller. Bu konuda işin uzmanı firmalar apartman yöneticilerine yön göstermektedirler. Bu firmalardan birisi olan Güler grup, Rize ve Trabzon’da biten ve devam eden projeleriyle rakiplerine örnek olmaktadır. Güler grup mantolama yalıtımda taşyünü kullanmaktadır ve ısrarla taşyününün eps ve xps’e göre daha iyi olduğunu savunmaktadır. Güler grup mantolama tamamladığı bina yalıtımları sonrası apartman yönetimine enerji kimlik belgelerini teslim etmektedir.

Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi

EVD şirketi açma şartları, bir EKB şirketi açmak şartlarına kıyasla çok ağırdır. Bu sebeple mevcut binaların enerji kimlik belgesi düzenlenmesi işi EVD şirketlerine verilmiştir. Ayrıca enerji etüdü(termal kamera ile inceleme) işini de yalnızca EVD şirketleri yapmaktadır.

Rav Mühendislik Farkıyla

Enerji kimlik belgesinde yılların vermiş olduğu tecrübe, yetişmiş enerji kimlik belgesi uzmanları ve Türkiye’nin her yerine eski ve yeni bina enerji kimlik belgesi yapabilme, ulaştırabilme imkanından dolayı Rav mühendislik her zaman en çok tercih edilen enerji kimlik belgesi firmasıdır.

En Hızlı Enerji Kimlik Belgesi

Enerji kimlik belgesini en hızlı biz yapıyoruz neden mi. Çünkü firmamızda altı tane enerji kimlik belgesi uzmanı yer almaktadır. Ve bu enerji kimlik belgesi uzmanları autocad ve bep.tr kullanımı konusunda meslektaşlarının en hızlı kullananları arasındadırlar.

Rize’de Enerji Kimlik Belgesi Alanların Sayısı

Ocak 2017 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 600.000 enerji kimlik belgesi düzenlenmiştir. Düzenlenen bu enerji kimlik belgeleri, konut, avm, rezidans, ofis, okul, hastane, otel ve müstakil konutları kapsamaktadır.

Rize ilinde yeni binaların(2011 sonrası yapılan yapılar) tamamı enerji kimlik belgelerini almıştır.

Rize ilinde eski binaların ise yaklaşık % 2’si enerji kimlik belgelerini almıştır.

 

26 Mart 2017
1.278 kez görüntülendi