Kırklareli Enerji Kimlik Belgesi

Kırklareli Enerji Kimlik Belgesi

Kırklareli Enerji Kimlik Belgesi

Kırklareli enerji kimlik belgesi almak artık çok basit 0312 381 00 18 nolu telefonu arayabilir ya da akcalienerji.com sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Hızlı, doğru hesaplama ve uygun fiyat için binlerce yapı sahibinin yaptığı gibi sizde Rav Mühendisliğe güvenebilirsiniz.

Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Merkez, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize ilçeleri içinde enerji kimlik belgesi vermeye düzenlemeye yetkilisiyiz.

Kırklareli Isı Yalıtım Şirketleri

Yozgat’ta ısı yalıtımı sektörü eski binalarda zorunluluk olmamasına rağmen hızla büyümektedir. Yeni binalarda zorunlu olduğu için mutlaka yapılmaktadır. Hal böyle iken,  bu durum en çok ısı yalıtım firmalarına yaramıştır. Firmalar mantolama için m2 fiyatının 40-60 TL arasında değiştiğini belirtmektedirler.

Kırklareli Enerji Kimlik Belgesi’ni Bizden Alıyor

Kırklareli’de bulunan enerji kimlik belgesi bayimiz sayesinde Kırklareli’ndeki apartman yöneticileri enerji kimlik belgesi taleplerini bizlere bildiriyorlar.

Enerji Kimlik Belgesi İçin Son Tarih

Enerji kimlik belgesi için verilen sürenin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Enerji kimlik belgesi için 10 yıl süre tanınmıştı ve 2 Mayıs 2017 tarihinde sona ermektedir.

Enerji Sınıfı Yüksek Binalar Avantajlı

Enerji kimlik belgelerinde yazan enerji sınıflarına göre doğalgaz ve elektrik fiyatı uygulamasına geçildiği zaman enerji sınıfı yüksek binalar, elektrik ve doğalgazı daha ucuza alacaklardır.

Yozgat’ta Enerji Kimlik Belgesi Alanların Sayısı

Ocak 2017 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 600.000 enerji kimlik belgesi düzenlenmiştir. Düzenlenen bu enerji kimlik belgeleri, konut, alış veriş merkezi, rezidans, ofis, okul, hastane, otel ve müstakil konutları kapsamaktadır.

Kırklareli ilinde yeni binaların(2011 sonrası yapılan yapılar) tamamı enerji kimlik belgelerini almıştır.

Kırklareli ilinde eski binaların ise yaklaşık % 2’si enerji kimlik belgelerini almıştır.

 

31 Mart 2017
1.431 kez görüntülendi