İstanbul Enerji Kimlik Belgesi Şubemiz Açıldı

İstanbul Enerji Kimlik Belgesi Şubemiz Açıldı

İstanbul Akçalı Enerji A.Ş. ofisimiz Yamanevler Mah. Alemdağ Cad. No:5/4 Ümraniye/İSTANBUL Çarşı Metro Durağı Karşısında hizmete açılmıştır.

İstanbul Anadolu yakasında faaliyete başlayan Akçalı Enerji A.Ş. kuruluşumuz özellikle Üsküdar,Ümraniye, Maltepe, Pendik, Ataşehir, Sancaktepe, Beykoz, Sultanbeyli, Tuzla ilçelerine enerji kimlik belgesi hizmeti verecek.

Enerji kimlik belgesi fiyatı olarak bina sakinlerinin bütçelerini sarsmayacak şekilde belirlenen fiyat politikamızdan şimdiye belge verdiğimiz insanların %97’si memnun. Memnuniyet sadece enerji kimlik belgesi fiyatı ile alakalı değildir.Esasında verilen hizmetin kalitesi en önemli tercih edilmemizin sebebidir.Enerji kimlik belgesi düzenlenecek binaya yetkili enerji sistemleri mühendisleri giderek binada incelemede bulunmakta ve binanın gerçek enerji sınıfı hesaplamasını yapmaktayız.

Bina yönetimlerinin memnun kaldığı bir ayrı konu ise enerji kimlik belgesinin kapsamının, fayda ve yaptırımlarının açıklayıcı bir şekilde anlatılmasıdır.

Enerji kimlik belgesi fiyatının ödenmesi konusunda bina yönetimlerine sunmuş olduğumuz çözümlerle yasal zorunluluktan geçmiş olmaktadırlar.

 

 

23 Ağustos 2019
1.626 kez görüntülendi