Isparta Enerji Belgesi Şubemiz Açıldı

Isparta Enerji Belgesi Şubemiz Açıldı

 

Pirimehmet Mahallesi 118.Cadde No:10/12 Merkez/Isparta adresinde bulunan şubemiz tüm Isparta ilçelerine hizmet verecektir. Başvuruları internetten 0246 218 20 32 nolu telefondan ya da Isparta Akçalı Enerji A.Ş. şubemize gelerek şahsen yapabilirsiniz.Bina yönetimlerinden bir kişinin başvurusu geçerli olacaktır.Enerji kimlik belgesi için gerekli evraklar binanın mimari projesi, yapı ruhsatı (yapı kullanım izin belgesi de olabilir),Başvuru yapan yönetici ya da mülk sahibinin kimlik ve tapu fotokopisidir.

 

Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şakikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli ilçeleri içinde enerji kimlik belgesi başvurusu Isparta merkez şubemize yapılamaktadır.

Enerji kimlik belgesi fiyatı Isparta’da daire ve dükkan sayısı dolayısıyla bina büyüklüğü ile alakalı bir durumdur. Şubemizden fiyat öğrenebilirsiniz.

 

Enerji kimlik belgesi yetkili firma olarak Isparta’da Akçalı Enerji A.Ş.’den başka firma bulunmamaktadır.

 

Enerji kimlik belgesi zorunluluğu kanunu yaptırımları 1 Ocak 2020 tarihinde başlıyor. Daire ve dükkan sahibi olan mülk sahiplerini ilgilendiren kanun satış ve kiralama işlemlerinde işlemlerinde karşımıza çıkacak.

 

Asıl amacı binalarda enerji verimliliği ile alakalı veri toplama olan enerji kimlik belgesi kanunun en ilk aşaması. için yetkilendirilmiş Akçalı Enerji A.Ş. Denizli,Erzurum ve İstanbul’un ardından Isparta merkezde de şube açtı.

 

Isparta Akçalı Enerji Şube Müdürümüz Sayın Oğuzhan Kayalı Enerji Sistemleri mühendisi olup. Stajını Akçalı Enerji bünyesinde tamamlamıştır. Konu ile alakalı tam donanıma sahip olup olup Isparta’da tam yetkilidir.

11 Eylül 2019
1.765 kez görüntülendi