Denizli Şubemiz Açıldı

Denizli Şubemiz Açıldı

Yeni binalara enerji kimlik belgesi iskan başvurusunda hemen istenirken, eski binalarda 1 Ocak 2020’ye kadar alınması kararlaştırılmış ve yönetmelikte yazılmıştır.

Denizli ilinde yeni binalara enerji kimlik belgesi yapmaya yetkili 3 mühendislik/mimarlık firması bulunurken mevcut binalara enerji kimlik belgesi yapan firma bulunmamakta idi. Denizli’de bina yönetimleri enerji kimlik belgesi hizmetini Ankara, İstanbul gibi metropol şehirlerdeki firmalara başvuru yaparak almaktaydı.Ancak bu şehirlerden yapıyı incelemek için yetkili mühendisin Denizli’ye gelmesi ekstra yol, otel gibi masraflara yol açmakta.

Denizli’de enerji kimlik belgesi vermeye yetkili firma

Denizli ilinde enerji kimlik belgesi hizmetini daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde sağlamak için Akçalı Enerji A.Ş. girişimde bulundu ve Denizli’ye şube açtı.

Sırakapılar Mah. 1582 Sok. No:10/5 Merkezefendi /Denizli adresinde merkezi konuma sahip şubemizin yetkilisi Abdullah Kurt olup, şube telefonumuz 0258 264 41 44’tür. Telefonla ya da adresimize gelerek enerji kimlik belgesi başvurunuzu kısa yoldan yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmede, gerekli evrakların nasıl temin edileceği, bina yönetiminin ve Akçalı Enerji A.Ş.’nin yapacakları anlatılacak olup, enerji kimlik belgesinin ne zaman onaylanacağı, ne zaman teslim edileceği ve ödemenin ne zaman yapılacağı anlatılacaktır.

Not:EKB, Enerji Kimlik Belgesi’nin kısa adıdır.

17 Nisan 2019
2.975 kez görüntülendi