Çorum Enerji kimlik belgesi firmaları

Çorum Enerji kimlik belgesi firmaları

Çorum ilinde enerji kimlik belgesi düzenlemeye yetkili firmalardan en bilineni Akçalı Enerji A.Ş. olmuştur.Şu ana kadar Çorum’da düzenlemiş olduğumuz enerji kimlik belgesi sayısı 300’ü geçti. Sadece Çorum merkezinde değil ilçelerinde de hizmet vermekteyiz.

Çorum’da 1 Ocak 2020 ye kadar enerji kimlik belgesi alması gereken bina sayısı 2500 civarındadır. %10 bandını geçtiğimiz Çorum halkı enerji kimlik belgesinin yaptırımlarından kaçmaktadır.Zarar göreceğini bilmesinden ve fiyatlar zamlanmadan bu belgeyi temin edebilmek için Akçalı Enerji A.Ş. ye başvurarak enerji kimlik belgesini almaktadırlar.15 ila 30 gün süren teslim süresi sonunda ödemeyi nakden yapmaktadırlar.

Isı yalıtım yapılmadan enerji kimlik belgesinin alınabileceğini öğrenen bina yönetimleri bir yükten kurtulmuş olup firmamıza teşekkürlerini sunmaktadırlar. Çünkü Akçalı Enerji A.Ş. Bakanlıktan yetkili firma olmasının yanında düzgün ticaret de yapmaktadır. İnsanlara daha çok para kazanabilmek için kanun dışı bir söylemde ya da yazılı beyanda bulunmamıştır. Isı yalıtım konusunda resmi gazetede belirtilen hükümler aktarılarak bina yönetimlerini duyumlara aldırış etmemeleri konusunda uyarı/tavsiye verilmiştir.

16 Haziran 2019
2.482 kez görüntülendi