Bursa Akçalı Enerji A.Ş.-Enerji kimlik belgesi Bursa

Bursa Akçalı Enerji A.Ş.-Enerji kimlik belgesi Bursa

1.850.000 nüfusu ile Bursa’da enerji kimlik belgesi alması gereken bina sayısı 50.000 olarak tahmin edilmektedir.Bursa’da enerji kimlik belgesi alma bilincinde olanlar Nilüfer ilçesi başta olmak üzere,Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri ile devam etmektedir.

Bursa’nın merkezinde olup tüm ilçelerine hizmet verebilmek için Komkurt Plaza’da Akçalı Enerji Bursa ofisimiz 1 Haziran 2019 tarihinde açılmıştır. Metro, otobüs ve araç ile kolayca gelinmesi park sorunu yaşanmaması adına ideal yer seçilmiştir.

500.000 nüfusu ile Bursa/Nilüfer enerji kimlik belgesi düzenlenmesi gerekli olan 10.000 bina bulundurmaktadır. Enerji kimlik belgesi vermeye yetkili kuruluşun şubesi olarak Bursa’da bulunmamız kat malikleri için sevindirici bir haber olmaktadır. Zira Ankara,İstanbul gibi merkezli olup şubesi olmayan firmalardan hizmet almak yerine Şubesi olan bir firmadan hizmet almak daha garantili ve ekb belgesinde problem çıkması halinde çözüme daha hızlı gidilmektedir.

Enerji kimlik belgesi fiyatı konusunda da Bursa ilinde fiyatları normalize eden Akçalı Enerji Bursa şubemizin fiyat tarifesini 0224 453 11 22 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. Ya da www.akcalienerji.com adresinden enerji kimlik belgesi teklifi alabilirsiniz.

Bursa enerji kimlik belgesi konusunda oldukça duyarlı bir şehir.Bursa’ya eksiksiz hizmet verebilmek için mühendis ve yardımcı personel kadromuzu genişlettik. Bursa Nilüfer,Osmangazi,Yıldırım,Mudanya,İngöl,Mustafa Kemal Paşa,Keles,Harmancık,Orhaneli,Yenişehir,Gemlik,Gürsu ilçeri için ekb talebinde bulunulduğunda daha çabuk hizmet verebilmek için bu kadro gerekliydi.Bursa için en iyisi yılların güvencesiyle Akçalı Enerji olmaya devam edecektir.

Bursa’da enerji kimlik belgesi başvurusu yapmak için adresimiz Beşevler Mah. İzmiryolu Cad. No:103/23 Komkurt Plaza Nilüfer’dedir.

 

 

22 Haziran 2019
3.336 kez görüntülendi